עשרת הגדולים- שאלות נפוצות במיוחד

בואו לגלות "איך עושים את זה בקלאסיקס" בדרך המהירה ביותר ובאמצעות מספר סרטוני הדרכה קצרים וממוקדים. מצורפים קישורים לסרטונים נבחרים ולערוץ ה- Youtube שלנו

קלאסיקס הינה פלטפורמה פתוחה וחדשנית עבור שיעורים מקוונים. יש לך שאלה? רוצה פתרון נקודתי כאן ועכשיו? תעשה את זה בקלאסיקס! באינטרנט ניתן למצוא ים של מידע. קורסים או סרטונים באינטרנט מסבירים מגוון נושאים באופן כללי. אבל מה אם יש לך תרגיל או עבודה שצריך להגיש מחר? המורה הפרטי לא זמין? יש לך שאלה או בעיה שדורשת פתרון עכשיו. למצוא אותם בלאסיקס זה קל! מגוון רחב של מורים מנטורים ובעלי מקצוע שונים שיכולים לעזור לך כבר מחכים במערכת. אפשר למצוא אותם על ידי חיפוש פשוט ולמקד את החיפוש באלו שמתאימים לצרכים שלך. סינון על פי מאפיני שפה, מדינה, מוסדות לימוד מחיר ויכות הם רק חלק מהכלים להגיע למי שיכול לתת לך את הפתרון שמתאים לך בדיוק. אז למה לחכות? אם אתה מעוניין ללמוד או ללמד-הירשם עכשיו! לדף רישום .

ברכותינו. עכשיו ניתן להתחיל לעבוד במערכת. אבל אם במקרה עוד לא הצטרפת, אפשר לעשות את זה ממש בכמה שניות מכאן . ניתן להירשם במערכת כתלמיד או כמומחה. גם אם נרשמת כתלמיד ויש לך בכל זאת מה ללמד את העולם- ניתן בכל עת לבחור ולהצטרף כמומחה על ידי סימון האפשרות המתאימה בדף פרטים אישיים המופיע בתפריט "הפרופיל שלי". מכאן, תהליך קביעת שיעור דומה מאוד לתהליך בעולם האמיתי. אחרי מציאת המומחה שלך, אפשר להתכתב ולהסכים על מועד השיעור. מורה ישלח זימון שכולל קישור לתשלום וולאחריו- קישור לחדר שיחה וירטואלי שיהיה פעיל במועד שנקבע ויהיה רק שלכם. הסתיים השיעור? היה מוצלח? חשוב לפרגן למורים ולדרג אותם שזה בעצם... כמו לומר תודה. זה עוזר למורים להתקדם במערכת וגם מוסיף לכם כמה נקודות ששווה לצבור. חפרנו? סרטון הסבר קצר תמצאו כאן .

חשוב לנו לשמור על המומחים שלנו. חלקם, מעבירים שיעורים במתכונת אחרת שבה הם גובים מחירים גבוהים יותר ובקלאסיקס, ניתנת האפשרות לחשיפה גבוהה יותר ולמתן מחיר הוגן, חברתי ותחרותי יותר. על כן , לעיתים מעדיפים המומחים שלנו לא לייצר תחרות לעצמם ושלא יזהו אותם. אחרים, פשוט מעדיפים שלא להיחשף בשמם המלא. לכן ניתן לערוך בדף פרטים אישיים את השדה "כינוי חיבה" שיופיע לאורך כל דפי המערכת. מחקת אותו? חזרת לשם המלא.

לפני שליחת הודעה למומחה אנחנו רוצים להכיר אותך! אם אינך רשום למערכת- זה הזמן. רישום אורך מספר שניות וניתן להיכנס למערכת במהירות גם באמצעות אימות של רשתות חברתיות. נרשמת כבר? וודא שביצעת כניסה תקינה למערכת.

חשוב לנו לאפשר עבודה עם מגוון רחב של אמצעי תשלום ודרכים שונות לגבות אותו. אנו עובדים על מנת להרחיב אפשרויות אלו בעתיד. בשלב זה, מומחים במערכת חייבים חשבון פיי פאל בכדי לקבל תשלום. תשלום למומחה יכול להתבצע באמצעות כרטיסי אשראי רגילים או חשבון פייפאל. חשוב לשים לב כי יתכן וכרטיסי אשראי מקומיים או כרטיסים נטענים Pre- Paid ) לא יעברו במערכת בשלב זה ותיכה בהם תתווסף בקרוב.

קבעת ואישרת שיעור למועד מסויים? גם המומחה שלנו שריין לך זמן יקר. ניתן לבטל שיעור בצורה עצמאית במסגרת זמן סבירה ובהתאם למדיניות האתר לפני תחילת השיעור . בכל זאת לא מסתדר? ניתן לפנות למומחה דרך "מרכז ההודעות" ולבקש ממנו לבטל את השיעור. במידה והמורה יענה לבקשתך- תקבל אישור לביטול השיעור.

השקענו במגוון רחב של שאלות ותשובות נפוצות וכדאי להתחיל ולחפש אותם כאן אבל היי... בהחלט יכול להיות שפיספסנו או שיש לך בעיה נקודתית. אפשר ליצור איתנו קשר באמצעות טופס פנו אלינו ואנו נעשה מאמץ לענוות בהקדם. זו שאלה שחזרה מספר פעמים? מבטיחים להוסיף אותה למאגר.

על מנת להיות אחד ממומחי המערכת, חשבון חינם הוא בהחלט מספיק ואפשר לבצע איתו ממש הכל. אהבת? רוצה לקדם את עצמך בתוצאות החיפוש ולהגיע ליותר לקוחות? להציע מגוון רחב יותר של נושאי לימוד ולהינות מהטבות נוספות? חשבון פרמיום מאפשר לך את כל אלו בתשלום שנתי נמוך של 5$ לחודש בלבד. ניתן לשנות את הגדרות החשבון בדף ניהול תצורת החשבון ב-. פרופיל שלי

לנו בקלאסיקס, חשוב לאפשר גישה למגוון רחב של מומחים. חלקם, צברו נסיון רב במערכת, נבחנו ואף אומתו על ידינו או על ידי השותפים שלנו. "מדריך מוסמך של קלאסיקס" - (Classeeks Certified Trainer)CCT הינה תוכנית המאפשרת לתת ביטוי והכרה לנסיון, לתעודות הסמכה,למדריכים ומורים מנוסים כך שהיתרון שלהם יבוא לידי ביטוי באופן ברור. ההצטרפות לתכנית זו נעשית באופן מרוכז מול גופים ומוסדות או ביצירת קשר דרך טופס פנו אלינו . עבור מצטרפים פרטיים, יתכנו עלויות הנובעות מהצורך לאימות ובדיקת המידע.

אנחנו יודעים ששיעור מקוון מאתגר ומורכב יותר משיעור רגיל. יחד עם זאת, הוא מאפשר לבצע מספר רב של פעולות כגון שיתוף מסך ומצגת, הדפסת החומר ואפילו הקלטה. לנו זה לא מספיק! אנחנו מאמינים שבשבעידן הדיגיטלי להעביר תמונה זה בסיסי. לתת ערך מוסף- זה המפתח להצלחה. לכן, פיתחנו סט כלים (e-ToolBox) שמאפשר להעביר את השיעור בצורה קלה, זורמת ואינטראקטיבית יותר כאשר אוסף של סרגלים וכלי עזר מעשיר את החוויה והופך את האינטרקציה למהנה וברורה יותר. לא עוד נסיונות לקשקש באמצעות העכבר או המקלדת. אפשר פשוט לצייר פונקציות על ידי הצבה, למדוד מרחקים ורדיוסים באמצעות סרגלים מובנים ולללמוד מגוון רחב של נושאים חדשים ומרתקים באמצעות כלי העזר החדשניים המתווספים למערכת במרוצת הזמן. זה קל, זה ייחודי וזה פשוט עוזר!